site stats
İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Anasayfa / Mitsubishi Klima Servisi
Servis Talep Noktası

Mitsubishi Klima Servisi

Klima sektörü tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve çağa ayak uydurmak zorundadır. Çünkü her geçen gün yeni teknolojiler çoğu sektöre olduğu gibi Klima sektörüne de dahil olmaktadır. Bizlerde Servis Talep Noktası Mitsubishi Klima Servisi olarak her türlü gelişmeyi yakından takip etmekteyiz. Teknolojinin ne gibi etkileri olduğunu da tüm çalışanlarımız takip etmektedir. Böylece gerek tamir işlemleri olsun gerekse de elektronik konularda ki aksaklık olsun hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Klima Teknik Servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Servis Talep Noktası Mitsubishi Klima Servisi olarak sürekli yenilikler sunması gereken bu sektörde Teknik Servis olarak beklentileri karşılamaktayız. Doğru firma güvenilir hizmet anlayışı ile sizlere doğru aktarımlar sunmaktayız.

Klima hangi sebeple arıza yaptığı uzman kadromuzca tespit edildikten sonra nasıl bir işlem gerçekleştirileceği tarafınıza bildirilecektir. Öncelikli olarak arızanın evinizde giderilmesi için çalışılacaktır. Eğer arıza için gerekli uygulama servisimizde yapılması gerekiyor ise bununla ilgili detaylı bilgi aktarılacaktır. Klima Teknik Servis ağımızda gerekli tamiratlar ve gerekli durumlarda yedek parça değişimi yine iş yerimizde yapılmaktadır. Makinanın hangi sebepten arıza yaptığı ve arıza yapmaması adına da doğru bilgi yine sizlere verilmektedir. Tamirat sonrası verilen bilgiler ışığında sizde cihaz kullanımına özen gösterirsiniz. Böylece sonrasında da riskli haller en aza indirilmiş olacaktır.

Bizlere kısa sürede ulaşmak adına Mitsubishi Klima Servisi çağrı merkezi hizmetinize sunulmuştur. 7/24 hizmet anlayışı ile kısa sürede sizlere geri dönüşümler de sağlanmaktadır. Nitekim Mitsubishi Teknik Servis olarak her zaman müşterilerin mağduriyetini gidermek önceliklerdendir.

444 23 58 Çağrı Merkezi

BÖLGE SERVİS DESTEK

Servis Sürecimiz Nasıl İşliyor ?

Servisi Çağırn

Servisi Kabul Edelim

Sizi Bilgilendirelim

Cihazınızı Teslim Edelim

444 23 58