site stats
İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi

Amana Beyaz Eşya Servisi

Anasayfa / Amana Beyaz Eşya Servisi
Servis Talep Noktası

Amana Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya sektörü tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve çağa ayak uydurmak zorundadır. Çünkü her geçen gün yeni teknolojiler çoğu sektöre olduğu gibi Beyaz Eşya sektörüne de dahil olmaktadır. Bizlerde Servis Talep Noktası Amana Beyaz Eşya Servisi olarak her türlü gelişmeyi yakından takip etmekteyiz. Teknolojinin ne gibi etkileri olduğunu da tüm çalışanlarımız takip etmektedir. Böylece gerek tamir işlemleri olsun gerekse de elektronik konularda ki aksaklık olsun hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Amana Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Servis Talep Noktası Amana Beyaz Eşya Servisi olarak sürekli yenilikler sunması gereken bu sektörde Teknik Servis olarak beklentileri karşılamaktayız. Doğru firma güvenilir hizmet anlayışı ile sizlere doğru aktarımlar sunmaktayız.

Beyaz Eşya hangi sebeple arıza yaptığı uzman kadromuzca tespit edildikten sonra nasıl bir işlem gerçekleştirileceği tarafınıza bildirilecektir. Öncelikli olarak arızanın evinizde giderilmesi için çalışılacaktır. Eğer arıza için gerekli uygulama servisimizde yapılması gerekiyor ise bununla ilgili detaylı bilgi aktarılacaktır. Amana Beyaz Eşya Servis ağımızda gerekli tamiratlar ve gerekli durumlarda yedek parça değişimi yine iş yerimizde yapılmaktadır. Makinanın hangi sebepten arıza yaptığı ve arıza yapmaması adına da doğru bilgi yine sizlere verilmektedir. Tamirat sonrası verilen bilgiler ışığında sizde cihaz kullanımına özen gösterirsiniz. Böylece sonrasında da riskli haller en aza indirilmiş olacaktır.

Bizlere kısa sürede ulaşmak adına Amana Beyaz Eşya Servisi çağrı merkezi hizmetinize sunulmuştur. 7/24 hizmet anlayışı ile kısa sürede sizlere geri dönüşümler de sağlanmaktadır. Nitekim Amana Teknik Servis olarak her zaman müşterilerin mağduriyetini gidermek önceliklerdendir.

444 23 58 Çağrı Merkezi

BÖLGE SERVİS DESTEK

Servis Sürecimiz Nasıl İşliyor ?

Servisi Çağırn

Servisi Kabul Edelim

Sizi Bilgilendirelim

Cihazınızı Teslim Edelim

444 23 58